VINAŘSTVÍ TRACHT

oblast Pálavy je jednou z nejznámějších lokací pro vinařskou činnost

VINAŘSTVÍ TRACHT VINOTÉKA U ŠTUPRU CHATA VYHLÍDKA PENZION U ŠTUPRU


PENZION U ŠTUPRU

Penzion U Štupru ve Strachotíně byl postaven v roce 2011 a je vhodný pro celoroční rekreaci maximálně 12 osob ve dvou samostatných apartmánech. V přízemí objektu je vinný sklep s obsluhou a vinotéka, kde je možnost malého občerstvení.

V každém apartmánu jsou k dispozici 2 samostatné pokoje pro 2 osoby vybaveny LCD TV, pohodlným dvoulůžkem, skříní a komodou. V podkroví je mezonetové podkroví s dalšími dvěma lůžky.

Dále je v apartmánu k dispozicí koupelna s WC a sprchovým koutem a kuchyňský kout vybavený základním nádobím s dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí a jídelním stolem pro 4 osoby. Prostory apartmánů jsou vybaveny klimatizací a WIFI připojením k Internetu.

Před objektem je parkoviště pro 4 osobní vozy a dřevěný uzamykatelný domeček pro uschovánu kol. Směrem k rybníku je v zahradě venkovní posezení s možností zapůjčení grilu.


Ceník ubytování a služeb platný od 1.1.2023
   

  •     Ubytování apartmán 4 osoby/noc 2.600,- Kč
  •     Pobyt domácích zvířat po dohodě 100,- / noc


V ceně pobytu není zahrnut poplatek místní samosprávě, bude vybírán na místě při příjezdu, 10,- Kč/osoba/noc.

Cena uvedena včetně 10% DPH.

Cena zahrnuje: ubytování, veškeré energie, úklid po skončení ubytování, ložní prádlo, základní hygienické potřeby.

Rezervace pobytu je závazná po uhrazení a připsání zálohy ve výši 50% z ceny pobytu na účet nebo v hotovosti. Doplatek ceny za pobyt se hradí při příjezdu. Záloha je v případě nenastoupení k pobytu nevratná.

FOTOGALERIE


NOVINKY V SEKCI VÍN


VINOTÉKA U ŠTUPRU

oblast Pálavy je jednou z nejznámějších lokací pro vinařskou činnost

VINAŘSTVÍ TRACHT STRACHOTÍN

Naše vinařství vzniklo někdy okolo roku 2009, kdy jsme zkusili tehdy ještě z nakoupených hroznů, vyrobit víno pro vlastní potřebu. Podařily se nám tři červená vína jako Dornfelder, Zweigeltrebe a Cabernet Moravia….  

Následovala v roce 2010 výstavba prezentačního sklepa s ubytováním „U Štupru“ na ulici Sklepní a o pár let později, v roce 2013, výsadba vinice ve viniční trati NAD SKLEPY.

V současné době produkujeme mimo jiné vína odrůd Ryzlink Rýnský, Ryzlink Vlašský, Pálava, Rulandské Šedé, Rulandské Bílé, Hibernal, Johanniter, Sylvánské zelené, Merlot a Dornfelder, kterým se v této poloze znamenitě daří.

Záměrem do budoucna je produkovat kvalitní odrůdová vína z okolí, díky slunečnému podnebí, úrodné půdě a jedinečnému mikroklimatu blízkých jezer Novomlýnských nádrží.

 

 

 

 

V současné době můžeme nabídnout tyto vína

RŮŽOVÁ VÍNA

Naše odrůdy růžových vín jsou vybírány z nejlepších hroznů...

ZOBRAZIT VÍCE

ČERVENÁ VÍNA

Naše odrůdy červených vín jsou vybírány z nejlepších hroznů...

ZOBRAZIT VÍCE

BÍLÁ VÍNA

Naše odrůdy bílých vín jsou vybírány z nejlepších hroznů...

ZOBRAZIT VÍCE

UBYTOVÁNÍ | PENZION APARTMÁN 1

Maximálně 8 osob

Pro rezervaci vinného sklepu, vinotéky či našich jiných služeb využijte telefon +420 775 568 465