VINAŘSTVÍ TRACHT

oblast Pálavy je jednou z nejznámějších lokací pro vinařskou činnost

VINAŘSTVÍ TRACHT VINOTÉKA U ŠTUPRU CHATA VYHLÍDKA PENZION U ŠTUPRU


VINOTÉKA U ŠTUPRU

V přízemí penzionu U Štupru jsme pro Vás připravili v příjemném a stylovém prostředí možnost ochutnávky kvalitních moravských vín a dalšího občerstvení, které osvěží zejména v parných letních dnech.

Naším cílem bylo nabídnout návštěvníkům vinotéky vína vlastní produkce a okolních vinařů. Pro cyklisty a všechny ty, kteří se chtějí v letních dnech osvěžit nabízíme vychlazené Dalešické pivo nebo točenou zázvorou limonádu. Samozřejmostí je něco malého k zakousnutí.

Vinárna s vinotékou, která je propojena s archivním sklepem slouží pro posezení a prodej vína. Možno využít pro uzavřenou společnost do 16ti osob.

FOTOGALERIE


NOVINKY V SEKCI VÍN


VINOTÉKA U ŠTUPRU

oblast Pálavy je jednou z nejznámějších lokací pro vinařskou činnost

VINAŘSTVÍ TRACHT STRACHOTÍN

Naše Vinařství TRACHT vzniklo v roce 2009, kdy se nám podařily znameniná červená vína jako Dornfelder, Zweigeltrebe a Cabernet Moravia.

Následovala v roce 2010 výstavba přezentačního sklepa s ubytováním U Štupru a o pár let později, v roce 2013, výsadba vinice ve viniční trati NAD SKLEPY.

V současné době produkujeme mimo jiné vína odrůd Ryzlink Rýnský, Ryzlink Vlašsky, Pálava, Rulandské Šedé, Rulandské Bílé, kterým se v této poloze znamenitě daří.

Záměrem do budoucna je produkovat kvalitní odrůdová vína z okolí, díky slunečnému podnebí, úrodné půdě a jedinečnému mikroklimatu blízkých jezer Novomlýnských nádrží.

 

 

 

 

V současné době můžeme nabídnout tyto vína

RŮŽOVÁ VÍNA

Naše odrůdy růžových vín jsou vybírány z nejlepších hroznů...

ZOBRAZIT VÍCE

ČERVENÁ VÍNA

Naše odrůdy červených vín jsou vybírány z nejlepších hroznů...

ZOBRAZIT VÍCE

BÍLÁ VÍNA

Naše odrůdy bílých vín jsou vybírány z nejlepších hroznů...

ZOBRAZIT VÍCE

UBYTOVÁNÍ |

Maximálně 8 osob

Pro rezervaci vinného sklepu, vinotéky či našich jiných služeb využijte telefon +420 775 568 465